Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTĄ GALĘ INŻYNIERSKĄ (14.09.2016 r.)

Zapraszamy Członków DOIIB wraz z rodzinami, studentów wydziałów budownictwa, a także wszystkie osoby związane zawodowo lub emocjonalnie z branżą budowlaną do wzięcia udziału  w uroczystej GALI INŻYNIERSKIEJ 2016, organizowanej przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa pod patronatem Wojewody Dolnośląskiego w ramach obchodów Dolnośląskich Dni Budownictwa 2016 i na zakończenie Festiwalu Budownictwa zorganizowanego przez DOIIB w ramach wydarzeń Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Uroczystość odbędzie się w środę 14 września 2016 r. o godz. 14.00 w Sali Teatralnej Centrum Sztuki IMPART przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu. 

Udział w Gali zapowiedziało bardzo wielu znakomitych gości, ale szczególnie mile widzianymi gośćmi są Członkowie naszej izby i ich rodziny. Liczymy, że zachęceni swoimi pozytywnymi przeżyciami związanymi z niedawnym udziałem w wielu wydarzeniach Festiwalu Budownictwa wezmą oni liczny udział w Gali Inżynierskiej, która będzie wyjątkową okazją do pokazania osiągnięć naszego samorządu zawodowego i jego członków w przestrzeni publicznej oraz możliwością integracji środowiska związanego z szeroko rozumianą branżą budowlaną. 

W programie uroczystości przewidziano: wystąpienia okolicznościowe, wręczenie odznaczeń, wręczenie nagród w konkursie „Inżynier Roku 2015” oraz w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku 2015”. Zwieńczeniem uroczystości ok. godz. 16.00 będzie znakomity występ Teatru Muzycznego CAPITOL z Wrocławia, a po koncercie spotkanie towarzyskie w foyer teatru. 

Prosimy ze względów organizacyjnych, aby potwierdzać zamiar wzięcia udziału w uroczystości  do biura DOIIB pocztą elektroniczną: dos@doiib.test.sisms.pl lub telefonicznie: tel. 71 337 62 30 do dnia 12.09.2016 r.

W załączeniu oficjalne zaproszenie.