Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatną ofertą Fundacji Sendzimira

Zapraszamy do zapoznania się z bezpłatną ofertą Fundacji Sendzimira w obszarze renowacji
i termomodernizacji budynków historycznych.

1. We wrześniu nakładem Fundacji ukaże się publikacja pt. Rewaloryzacja i modernizacja budynków historycznych w dobie kryzysu klimatycznego. Poradnik zawiera praktyczne wskazówki dotyczące rozwiązań, które w zakresie doboru technologii i materiałów można wdrożyć w poszczególnych elementach budynku, by zminimalizować jego wpływ na środowisko i zwiększyć efektywność energetyczną oraz komfort użytkowania, przy zachowaniu walorów architektonicznych i historycznych.

Można składać zamówienia na wysyłkę bezpłatnego egzemplarza publikacji. Więcej informacji o publikacji oraz formularz zapisów dostępne są Modernizacja budynków historycznych w dobie zmian klimatu (sendzimir.org.pl)

2. Konferencja Budynki historyczne w czasach kryzysu klimatycznego. Jak je chronić, odnawiać lub modernizować?
Data: 29.09.2022, 10:00-16:30
Miejsce: Warszawa, Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56

Zapraszamy również do udziału w konferencji organizowanej przez Fundację Sendzimira podsumowującej projekt Mitygacja zmian klimatu w budynkach zabytkowych. W gronie ekspertów, ekspertów i praktyków porozmawiamy o wyzwaniach związanych z rewaloryzacją i modernizacją budynków historycznych oraz zabytkowych. Z uwagi na interaktywną formułę konferencji, umożliwiającą praktyczną wymianę wiedzy i doświadczeń wszystkim uczestnikom, ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji o konferencji oraz zapisy na stronie: Konferencja Budynki historyczne w czasach kryzysu klimatycznego (sendzimir.org.pl)