Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

ZAPISY NA WYDARZENIA EUROPEJSKIEGO ROKU INŻYNIERA BUDOWNICTWA 2018 W DOIIB

W ramach obchodów Europejskiego Roku Inżyniera Budownictwa,  Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje cykl imprez kulturalno-integracyjnych dla członków DOIIB p.t. „DOLNY ŚLĄSK -SPACERY DO PRZESZŁOŚCI-HISTORIA PIĘKNA”. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął J.M. Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Cezary Madryas.

 

Proponujemy Państwu udział w następujących imprezach:

 

 1. SPACER PO WROCŁAWIU (sobota, 12.05.2018 r.) – spacer po centrum miasta, trasa od Uniwersytetu przez Rynek do Pałacu Królewskiego i Narodowego Forum Muzyki;
 2. WYCIECZKA DO WAŁBRZYCHA (sobota, 26.05.2018 r.);   
 3. DOLINA PAŁACÓW I OGRODÓW  (piątek, 01.06.2018 r.) – zwiedzanie pałaców i ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej;
 4. WYCIECZKA DO LEGNICY  (sobota, 09.06.2018 r.) – zwiedzanie miasta;
 5. MOSTY  WROCŁAWIA  (sobota, 16.06.2018 r.) –  zwiedzanie Wrocławskiego  Węzła Wodnego statkiem żeglugi śródlądowej;
 6. POLITECHNIKA  WROCŁAWSKA –  AULA (sobota, 23.06.2018 r.)  – przegląd filmów o Wrocławiu i Dolnym Śląsku, koncert jazzowy;
 7. WYCIECZKA DO ŚWIDNICY I ZAGÓRZA ŚLĄSKIEGO (sobota, 07.07.2018 r.) –  zwiedzanie miasta;
 8. WYSTAWA FOTOGRAFICZNA ZDJĘĆ  MIECZYSŁAWA MICHALAKA  (Dolny Śląsk i Wrocław)


REGULAMIN ZAPISÓW:

 

 1. Wyrażenie chęci udziału w danym wydarzeniu w ramach obchodów „Europejskiego Roku Inżyniera Budownictwa 2018” następuje poprzez rejestrację z użyciem formularza internetowego. Rejestracja na dane wydarzenie nie oznacza automatycznego wejścia na listę uczestników.
 2. Formularz internetowy będzie dostępny w zakładce „Europejski Rok Inżyniera Budownictwa 2018” na naszej stronie internetowej (doiib.test.sisms.pl) po zalogowaniu się do „Strefy dla członków DOIIB”. Uruchomienie zakładki planowane jest w dniu 30.03.2018 r. o godz. 12.00. Prosimy nie zgłaszać udziału do biura DOIIB drogą e-mail lub telefonicznie – pracownicy Izby nie mają dostępu do „Strefy dla członków DOIIB”, a więc nie mogą Państwa zapisać. Zapisy przyjmujemy do dnia 06.05.2018 r.
 3. Członek DOIIB wraz z osobą towarzyszącą może wyrazić chęć udziału w więcej niż jednym wydarzeniu. W takim przypadku dokonuje wielokrotnej rejestracji z użyciem formularza internetowego. Ostatecznie jednak Członek DOIIB będzie mógł wziąć udział w jednym wydarzeniu w ramach obchodów „Europejskiego Roku Inżyniera Budownictwa 2018”
 4. W pierwszej kolejności miejsca na poszczególnych wydarzeniach przydzielane będą osobom, które do tej pory nie korzystały z żadnych wydarzeń organizowanych w ramach Festiwalu Budownictwa 2016 oraz obchodów Jubileuszu XV-lecia DOIIB.
 5. W drugiej kolejności miejsca będą przydzielane według daty rejestracji na dane wydarzenie.
 6. Ustalenie ostatecznej listy uczestników wydarzeń nastąpi do dnia 07.05.2018 r.
 7. W powyższym dniu wszyscy członkowie DOIIB, którzy wyrazili chęć udziału w danym wydarzeniu, zostaną poinformowani drogą mailową o wynikach selekcji.
 8. Udział w wydarzeniach dla członków DOIIB z osobą towarzyszącą jest bezpłatny.
 9. Decyzje w sprawach organizacyjnych podejmuje Pan Rainer Bulla Przewodniczący Zespołu ds. Organizacyjnych.
 10. Prosimy o przestrzeganie niniejszego Regulaminu.

 

W załączeniu – program obchodów.

 

Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy.