Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Zapisy na Galę Inżynierską

Koleżanki i Koledzy – członkowie DOIIB,

w dniu 2.08.2018 r. o godz. 16.00 uruchamiamy elektroniczne zapisy na uroczystą Galę Inżynierską organizowaną w dniu 14 września 2018 r. (piątek)  o godz. 14.00, która będzie miała miejsce w Centrum Sztuki IMPART przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu.
W programie: część oficjalna, część artystyczna – koncert Edyty Geppert, spotkanie towarzyskie w foyer teatru.
Uczestnictwo w Gali dla członków DOIIB jest bezpłatne.
Udział w Gali przewidziany jest wyłącznie dla członków DOIIB (bez osób towarzyszących).

Zapisy:
Warunkiem uczestnictwa w Gali Inżynierskiej jest zapisanie się na listę uczestników drogą elektroniczną.  Zapisy możliwe są dopiero po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej w strefie dla członków DOIIB poprzez wypełnienie zawartego tam formularza. Nie należy dokonywać wpisów za innych członków DOIIB, gdyż może to spowodować nieskuteczność zapisu na ostatecznej liście. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2018 r.
Po zakończeniu zapisów (najpóźniej do 5.09.2018 r.) wszyscy zgłoszeni członkowie DOIIB otrzymają e-mailową informację o możliwości (lub nie) do udziału w Gali.
Prosimy nie zgłaszać udziału do biura DOIIB drogą e-mail lub telefonicznie – pracownicy Izby nie mają dostępu do „Strefy dla członków DOIIB”, a więc nie mogą Państwa zapisać.

Uwaga:
Członkowie organów DOIIB (w tym Delegaci Okręgowi), którzy zgłosili swoje uczestnictwo w odpowiedzi na przesłane im pisemne zaproszenie, nie muszą dokonywać elektronicznego zgłoszenia.

Rezygnacja z zarezerwowanego miejsca na wydarzeniu:

Chęć rezygnacji z zarezerwowanego miejsca prosimy przesłać niezwłocznie na adres dos@doiib.test.sisms.pl

Serdecznie zapraszamy!