Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

UROCZYSTA GALA INŻYNIERSKA – JUBILEUSZ XV-LECIA DOIIB

Koleżanki i Koledzy – członkowie DOIIB,

w dniu 29.06.2017 r. o godz. 16.00 uruchamiamy elektroniczne zapisy na uroczystą Galę Inżynierską organizowaną w dniu 8 września 2017 r. (piątek)  o godz. 14.00, która będzie miała miejsce w Centrum Sztuki IMPART przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu. Program Gali będzie wysłany do uczestników w terminie późniejszym oraz zostanie zamieszczony na stronie internetowej DOIIB. Uroczystość uświetni występ Filharmonii Dowcipu Waldemara Malickiego. Uczestnictwo w Gali dla członków DOIIB jest bezpłatne.

Udział w Gali przewidziany jest wylącznie dla członków DOIIB (bez osób towarzyszących).

 

Zapisy:
Warunkiem uczestnictwa w Gali Inżynierskiej jest zapisanie się na listę uczestników drogą elektroniczną.  Zapisy możliwe są dopiero po zalogowaniu się na naszej stronie internetowej w strefie dla członków DOIIB poprzez wypełnienie zawartego tam formularza. Nie należy dokonywać wpisów za innych członków DOIIB, gdyż może to spowodować nieskuteczność zapisu na ostatecznej liście. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 16.07.2017 r lub do wyczerpania liczby miejsc.

 

Po wyczerpaniu liczby miejsc można się zapisać na LISTĘ REZERWOWĄ.

 

Prosimy nie zgłaszać udziału do biura DOIIB drogą e-mail lub telefonicznie – pracownicy Izby nie mają dostępu do „Strefy dla członków DOIIB”, a więc nie mogą Państwa zapisać.

Uwaga:
Członkowie organów DOIIB (w tym Delegaci Okręgowi), którzy zgłosili swoje uczestnictwo w odpowiedzi na przesłane im pisemne zaproszenie, nie muszą dokonywać elektronicznego zgłoszenia.

 

Rezygnacja z zarezerwowanego miejsca na wydarzeniu
Chęć rezygnacji z zarezerwowanego miejsca prosimy przesłać niezwłocznie na adres dos@doiib.test.sisms.pl

 

Serdecznie zapraszamy!