Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

SPRZEDAŻ WYPOSAŻENIA BYŁEGO POKOJU GOŚCINNEGO DOIIB

Zapraszamy Państwa do składania ofert zakupu łóżek, które stanowiły wyposażenie pokoju gościnnego w siedzibie DOIIB. Do sprzedaży są dwa łóżka (stelaż plus materac) o wymiarach 90 cm x 200 cm. Łóżka zostały zakupione w roku 2006, stan dobry. Można je obejrzeć w siedzibie DOIIB. Osoby zainteresowane obejrzeniem łóżek prosimy o kontakt z Panią Ewa Ulicką, tel . 71-337-62-63 (pn.-czw. 9.00-15.00).  W pliku do pobrania zamieszczamy zdjęcia.

Łóżka można nabyć w komplecie lub pojedynczo, przy czym pierwszeństwo mają oferty zakupu kompletu, czyli dwóch łóżek.

Prosimy o składania ofert zakupu email-em na adres: dos@doiib.test.sisms.pl  do dnia 11.02.2019 r.

Oferta powinna zawierać:
– imię i nazwisko oferenta
– adres, numer telefonu kontaktowego
– określenie ilości łóżek i ceny,
– klauzulę:

Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie przez DOIIB, ul. Odrzańska 22, 50 – 114 Wrocław, REGON: 932882889, NIP: 8971679441 moich danych osobowych podanych w niniejszej ofercie, celem udziału w przetargu na sprzedaż łóżek.


Podanie danych jest dobrowolne, jednakże jest ono niezbędne do przyjęcia oferty. Oferty nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane.

 

Dane osobowe przetwarzamy na zasadach określonych w klauzuli informacyjnej na stronie internetowej: https://doiib.test.sisms.pl/ochrona-danych-osobowych

 

W przypadku wpływu dwóch lub więcej ofert zakupu z tą samą (najwyższą) kwotą,  zostanie przeprowadzone losowanie.

Oferujący zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania, jeśli oferowane ceny będą niższe od ceny minimalnej oczekiwanej przez oferującego.