Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

SPRAWY DOIIB W MEDIACH

Coraz częściej sprawy naszego samorządu zawodowego znajdują miejsce w mediach. O naszej izbie będzie informował regularnie portal: www.kapitaldolnoslaski.pl,  a papierowe wydanie miesięcznika Kapitał Dolnośląski jest dodatkiem do DGP.

Jako pierwszy materiał ukazał się już wywiad z przewodniczącym Okręgowej Rady DOIIB – Eugeniuszem Hotałą w związku z otrzymaniem przez DOIIB zaszczytnego wyróżnienia  Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji  od Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wywiad ten jest zamieszczony w portalu śląskim: http://www.kapitalslaski.pl/inzynier-budowlany-jest-zawodem-zaufania-spolecznego/ oraz dolnośląskim: www.kapitaldolnoslaski.pl.

Miesięcznik Samorządowo-Gospodarczy Wiadomości Dolnośląskie zamieścił w lutowym wydaniu  sporą dawkę ciekawych informacji o Dolnośląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, w tym podsumowanie działań jej organów w roku 2016. Papierowe wydanie tego miesięcznika będą dostępne dla członków podczas spotkań szkoleniowych i w biurze izby. Najszersze relacje z wydarzeń w DOIIB oraz materiały szkoleniowe są dostępne na otwartej stronie naszej internetowej telewizji TV DOIIB: http://www.tvdoiib.pl/

W telewizji Echo24 w dniu 30.01.2017 r. wywiadu udzielili: Eugeniusz Hotała – Przewodniczący Rady DOIIB oraz Piotr Zwoździak – Rzecznik Prasowy DOIIB. Wywiad ten znajduje się na stronie internetowej: https://www.youtube.com/watch?v=y4tYlNI2uLI/ (w przedziale minut: 28 – 34).