Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

"PORWANIE" – spektakl oparty na prawdziwych wydarzeniach (27.01.2017r., godz. 19.00, Sala koncertowa Polskiego Radia)

W imieniu organizatorów zapraszamy na spektakl „Porwanie” w reżyserii Grzegorza „Cichego” Mikołajczyka. Spektakl został stworzony dzięki zaangażowaniu grupy wyjątkowych ludzi, którzy realizując swoje pasje i marzenia jednocześnie pomagają innym.

 

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na rzecz trójki podopiecznych Fundacji „Jesteśmy Blisko”.

 

Spektakl jest debiutem reżyserskim Grzegorza Mikołajczyka – komandosa i byłego antyterrorysty. W rolę porywaczy wcielają się prawdziwi policjanci. Fabuła spektaklu oparta jest na prawdziwym wydarzeniu – porwaniu młodej kobiety. Brutalne sceny przemocy, szokujący finał i bezlitosne statystyki kończące przedstawienie sprawiają, że spektakl zapada w pamięć i każe oddać się głębokiej refleksji nad znaczeniem słowa „wolność”, które nagle nabiera kolosalnego znaczenia. To próba zwrócenia uwagi na problem porwań w Polsce.

 

Szczegóły:

https://www.facebook.com/PorwanieSpektaklTeatralny

https://www.facebook.com/PubCarpeDiem/

http://www.jestesmyblisko.pl/


Ze względu na charakter przedstawionych wydarzeń oraz sceny przemocy spektakl przeznaczony jest wyłącznie dla widzów powyżej 16 lat.

Bilety na spektakl “Porwanie” w cenie normalnej 50 zł i 40 zł oraz ulgowej w cenie 40 zł i 30 zł można kupić online na eventim.pl lub stacjonarnie w punktach sprzedaży – informacja poniżej,  w plikach do pobrania.

W plikach do pobrania:
– Informacja od organizatorów
– Plakat
– Informacja o spektaklu
– Informacja o biletach