Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

PÓŁMARATON – BIAŁYSTOK 5.05.2019

Fundacja Białystok Biega wraz z Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i Podlaską Okręgową Izbą Architektów zapraszają do udziału w 7. PKO Białystok Półmaratonie, który odbędzie się 5 maja 2019 r.

 

To wyjątkowa impreza należąca do ścisłej czołówki polskich półmaratonów. Ukończenie półmaratonu w Białymstoku może być jednym z etapów zdobycia Korony Polskich Półmaratonów. Dodatkowo w tej edycji  uruchomiona została klasyfikacja Architektów i Inżynierów Budownictwa, co czyni z tej imprezy Mistrzostwa Polski dla tych grup zawodowych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w klasyfikacji muszą wybrać właściwą opcję w polu “Klasyfikacje” oraz w polu “Klub” wpisać nazwę samorządu zawodowego.

 

W czasie 7. PKO Białystok Półmaratonu wspieramy Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym “Jasny Cel” z siedzibą w Białymstoku. Podczas zapisów można wybrać właściwą opcję i kwotę wsparcia.

 

Uwaga!

Zapisy, regulamin oraz informacje szczegółowe dostępne są wyłącznie na stronie organizatora Fundacji Białystok Biega   www.bialystokpolmaraton.pl 

 

Podlaska Izba Inżynierów Budownictwa nie prowadzi zapisów.