Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

O SPRAWACH DOIIB W INTERNETOWEJ TELEWIZJI DOLNEGO ŚLĄSKA

Nasz dolnośląski samorząd zawodowy inżynierów budownictwa podejmuje działania w celu wykorzystywania telewizji internetowej w komunikacji z członkami izby oraz promocji zawodu i samorządu w szerokiej przestrzeni publicznej. Rozpoczęto produkcję własnych audycji telewizyjnych o zróżnicowanym profilu, które służyłyby podnoszeniu kwalifikacji zawodowych przez inżynierów budownictwa oraz przekazywaniu informacji w sprawach dotyczących zmian w przepisach prawnych, a także relacji z ważnych wydarzeń samorządowych i środowiskowych.

 

W dniu 25 września 2015 r. w Internetowej Telewizji Dolnego Śląska http://www.dolnoslaska24.pl/  w audycji HALLO DOLNY ŚLĄSK nadany zostanie krótki program o naszym samorządzie. Niedługo potem nadana zostanie relacja z uroczystej Gali Inżynierskiej, która odbędzie się w dniu 25 września o godz. 14.00 w Teatrze Lalek we Wrocławiu. Są to pierwsze małe kroki w uruchomieniu własnej Telewizji Internetowej ale mamy zamiar te kroczki wydłużać w szybkim tempie.

 

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony internetowej zawierającej nasze bieżące i archiwalne audycje telewizji internetowej i dzielenia się z nami swoimi opiniami o tej formie komunikacji izby z jej członkami.