Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

MISTRZOSTWA POLSKI W PÓŁMARATONIE

Fundacja Białystok Biega wspólnie z Podlaską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa oraz Podlaską Okręgową Izbą Architektów zaprasza na udział w Mistrzostwach Polski w Półmaratonie w ramach ulicznej imprezy biegowej 10. PKO Białystok Półmaraton, która się odbędzie dnia 14 maja 2023 r.

Start odbędzie się przy Pałacu Branickich, meta przy Ratuszu. Trasa Półmaratonu przebiega w samym sercu miasta.

Półmaraton Białystok to znana w całej Polsce i bardzo wysoko oceniana pod wieloma względami impreza biegowa. Warto podkreślić, że została uhonorowana tytułem Podlaskiej Marki. PKO Białystok Półmaraton jest zaliczany do Korony Półmaratonów Polskich.

Aby wziąć udział w Półmaratonie, należy dokonać zgłoszenia poprzez stronę www.bialystokpolmaraton.pl. Osoby, które chcą wziąć udział w klasyfikacji, muszą w wypełnianym formularzu wybrać w Kategorie specjalne opcję Startuję w klasyfikacji Architektów i Inżynierów budownictwa.

Zapowiada się niezwykła impreza i współzawodnictwo o puchar Przewodniczącego Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, oraz o inne nagrody ufundowane przez Organizatora biegu i jego sponsorów.

Prosimy wszystkie zapisane osoby o przesłanie na adres Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa: pdl@piib.org.pl informacji o dokonanym zgłoszeniu (imię, nazwisko, nazwa okręgowej izby).

Uwaga!

Zapisy, regulamin oraz informacje szczegółowe dostępne są wyłączenie na stronie organizatora FUNDACJI BIAŁYSTOK BIEGA www.bialystokpolmaraton.pl

Podlaska OIIB nie jest organizatorem imprezy i nie prowadzi zapisów na biegi.