Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Kierowanie ludźmi w sytuacji silnych emocji – nowy wykład w tvdoiib

Zapraszamy do obejrzenia wykładu dr Anetty Pereświet-Sołtan pt. „KIEROWANIE LUDŹMI W SYTUACJI SILNYCH EMOCJI.” Dr Anetta Pereświet- Sołtan jest psychologiem społecznym, trenerem biznesu, adiunktem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, specjalistką w zakresie psychologii społecznej i zarządzania oraz komunikacji interpersonalnej.

 Z wykładu dowiecie się Państwo:

  • jakie mechanizmy uruchamiają silne emocje, jak je rozpoznawać i mądrze na nie reagować. akie mechanizmy psychologiczne uruchamiają silne emocje, jak je rozpoznawać i mądrze na nie reagować
  • jakich zachowań i emocji można się spodziewać
  • w  jaki sposób radzić sobie z agresją, unikaniem, lękiem pracowników


Jest to pierwszy wykład z cyklu: „Zarządzanie w czasach kryzysu”. Mamy nadzieję, że tematyka wykładu będzie Państwu pomocna w pracy z ludźmi, zwłaszcza w obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego.

Do strony TV DOIIB można się dostać bezpośrednio, korzystając z linku www.tvdoiib.pl/?p=885 lub klikając w migający po prawej stronie baner „Telewizja internetowa DOIIB” lub w zakładkę „TV DOIIB”.


Prosimy również o zgłaszanie na adres: dos@doiib.test.sisms.pl tematów szkoleń,  związanych z wykonywaniem samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, którymi bylibyście Państwo zainteresowani.