Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

KARTY MULTISPORT – OFERTA DLA CZŁONKÓW DOIIB

Firma BENEFIT SYSTEMS S.A. zaproponowała  Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa możliwość przystąpienia do programu MULTISPORT i MULTILIFE.

Oferta skierowana jest do członków Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.  Oferta obejmuje udział w programach:

MULTISPORT:

 • program MultiSport umożliwia dostęp do 38 aktywności w całej Polsce, takich jak siłownia, basen, zajęcia fitness, tenis ziemny, sztuki walki, pole dance i wiele, wiele więcej! Zróżnicowana oferta wpisuje się w potrzeby każdego, niezależnie od tego, czy preferuje treningi w pojedynkę, w duecie czy w większej grupie.
 • karty MultiSport Plus, MultiSport Classic oraz MultiSport Light w ramach jednej umowy – każdy może podjąć decyzję, który typ karty jest dla niego odpowiedni.
 • Każdy członek Izby zamawiający kartę dla siebie może wykupić dodatkowe karty:
  • jedną kartę dla osoby towarzyszącej dorosłej (tj. powyżej 15. roku życia)
  • dwie karty MultiSport Senior (tj. dla osób powyżej 60. roku życia)
  • karty dla dzieci (tj. do 15. lub do 26. roku życia – zależnie od rodzaju karty)
   Lista wszystkich obiektów akceptujących poszczególne typy kart dostępna jest w naszej wyszukiwarce: www.kartamultisport.pl/obiekty

MULTILIFE:

 • Do Programu MultiLife może dołączyć każdy zainteresowany członek Izby, który nie posiada aktywnej karty MultiSport – usługi online dostępne są na jednej wspólnej platformie, po indywidualnej rejestracji.
 • Program MultiLife, czyli przewodnik zrównoważonego życia z dostępem do pakietu usług
  z 4 kluczowych obszarów: psychologia, rozwój, ruch, dieta.
 • Szczegóły na temat usług online w programie MultiLife znajdują się na stronie: www.multilife.com.pl ​​

Szczegółowe informacje dotyczące rodzajów dostępnych kart i odpłatności znajdują się w załączonej ofercie BENEFIT SYSTEMS S.A. dla DOIIB.

DOIIB nie partycypuje w kosztach zakupu pakietu i nie pośredniczy w płatnościach za zakupione pakiety.

Możliwość przystąpienia przez DOIIB do programu uzależniona jest od ilości chętnych. W związku z powyższym prosimy zainteresowanych członków DOIIB (czynnych i zawieszonych)
o zgłoszenie chęci przystąpienia do programu na adres: dos@doiib.test.sisms.pl  (z podaniem numeru członkowskiego) do 09.12.2022 r.  Państwa zgłoszenia są konieczne do ustalenia liczby członków DOIIB zainteresowanych udziałem w tym programie. Proszę nie podawać, żadnych dodatkowych informacji poza imieniem, nazwiskiem oraz numerem członkowskim. Jeśli ilość chętnych będzie wystarczająca do podpisania umowy, to otrzymają Państwo link do portalu, na którym będzie możliwość samodzielnego zakupu kart.