Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na Politechnice Wrocławskiej

Zachęcamy do udziału w wykładzie organizowanym przez Politechnikę Wrocławską w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego.
W ramach ISN, do tej pory,  odbyły się wykłady m.in.: prof. Anthony Guiseppi-Elie z Wydziału Inżynierii Biomedycznej Texas A&M University, prof. Jerzy Biliszczuk z Politechniki Wrocławskiej – wybitny projektant i autor nowatorskich rozwiązań w mostownictwie, prof. Masami Okamoto, niezwykle ceniony chemik z Toyota Technological Institute w Nagoi, prof. Klaus von Klitzing – laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki, oraz prof. Andrzej Kadłuczka z Instytutu Historii Architektury i Konserwacji Zabytków Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, współautor i autor wielu realizacji konserwatorskich, w tym modernizacji krakowskiego Rynku Głównego.

Gościem kolejnego spotkania będzie Zeev Baran – architekt, Konsul Honorowy RP w Jerozolimie. Nasz prelegent od wielu lat zajmuje się  także aktywnością dydaktyczną w Izraelu i za granicą. Jednym z głównych celów jego pracy jest promocja Polski w Jerozolimie oraz dialogu i współpracy między naszymi narodami. Na potrzeby ISN wygłosi wykład zatytułowany „Współżycie historyczne Polaków
i Żydów oraz wyzwanie pojednania”.

Wykład odbędzie się we wtorek, 23 października, o godzinie 14.00, w Auli Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej, budynek A-1, Wyb. Wyspiańskiego 27.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, prosimy jednak wcześniej zgłosić swój udział  za pośrednictwem https://zeevbaran.evenea.pl/ .