Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

III MISTRZOSTWA INŻYNIERÓW DOLNEGO ŚLĄSKA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM 04.03.2017 R. (SOBOTA)

Rada DOIIB zaprasza wszystkich dolnośląskich inżynierów i techników budownictwa oraz członków ich rodzin do udziału w III Mistrzostwach Inżynierów Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim, które planowane są w Ośrodku Narciarskim Czarna Góra (Sienna) w sobotę 04.03.2017 r. Przewiduje się rywalizację w jednej konkurencji: slalomie.

 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Mistrzostw, w którym zawarty jest szczegółowy terminarz godzinowy zawodów oraz zasady uczestnictwa (tekst Regulaminu w zalączeniu).

 

Zainteresowanych udziałem w Mistrzostwach prosimy o wypełnienie i przesłanie na adres dos@doiib.test.sisms.pl  „Karty zgłoszenia uczestnictwa” (zamieszczamy poniżej, w pliku do pobrania). Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 26.02.2017 r.


Warunki narciarskie w tym ośrodku można śledzić za pomocą kamer internetowych: http://czarnagora.pl/kamery-online/. Gdyby z powodu warunków pogodowych zawody musiałyby być odwołane, to taka informacja znajdzie się na stronie internetowej DOIIB w dniu 28.02.2017 r. Zespół Organizacyjny Mistrzostw ze strony Rady DOIIB jest następujący: Piotr Zwoździak – przewodniczący, Daniel Jarząbek i Marek Kaliński – członkowie. Zawody narciarskie od strony technicznej będą prowadzone przez miejscowy Ośrodek Narciarski Czarna Góra S.A.

 

Liczymy na liczny udział w zawodach i życzymy wszystkim sukcesów i zadowolenia z udziału w tej imprezie integracyjnej, ważnej dla naszego środowiska samorządowego.