Kieruje do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

Przenosi do strony głównej

Dolnośląska Okręgowa
Izba Inżynierów Budownictwa

BIM AKADEMIA DLA ARCHITEKTÓW I INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA (WROCŁAW, 12.03.2020).

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w ramach BIM AKADEMIA DLA ARCHITEKTÓW I INŻYNIERÓW. BIM Akademia to spotkania biznesowe i praktyczne wykłady prowadzone przez BIM Ekspertów na podstawie ich doświadczeń w firmach projektowych, wykonawczych i u inwestorów. Są to wydarzenia cykliczne z zakresu BIM dla budownictwa oraz zarządzania projektami i procesem inwestycji, podczas których prelegenci dzielą się doświadczeniem z zastosowania, wdrożenia oraz ewolucji procesu projektowego. Spotkanie będzie miało miejsce 12.03.2020 r. (czwartek) w Hotelu Patio przy ul. Kiełbaśniczej we Wrocławiu, sala CRACOVIA.

 

Agenda spotkania:

 

11:00 – 12:00   Jaką wartość dla architektów i konstruktorów dostarcza start w szablonie AEC Design Revit Template? – Maciej Spiess/Jarek Szepietowski
12:00 – 12:40   Wdrożenia technologii BIM w pracowniach architektonicznych – Maciej Spiess
12:40 – 13:00   Przerwa kawowa
13:00 – 13:40   Wdrożenie BIM u inwestora
13:40 – 14:20   Automatyzacja pracy w Revit Structure dzięki skryptom Dynamo – Jarek Szepietowski
14:20 – 14:40   Przerwa kawowa
14:40 – 15:20   Lepsze wykorzystanie BIM: tworzenie kart katalogowych mieszkań, analiza nasłonecznienia – Maciej Spiess
15:20 – 16:00   Modelowanie zbrojenia w 3D w Revit Structure – Jarek Szepietowski

 

Udział w BIM Akademii jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest zgłoszenie udziału na:

 

http://www.aecdesign.pl/bim-akademia-dla-architektow-i-konstruktorow-12-03-2020-wroclaw/

 

Prelegenci:

 

Jarek Szepietowski – Specjalista z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający rozległą wiedzę na temat oprogramowania inżynierskiego, głównie Revit i Dynamo. Jako lider zespołu technicznego do wdrażania technologii BIM realizuje projekty prowadzące do optymalizacji procesu projektowania. Wielokrotnie występował w roli BIM Koordynatora i doradcy Inwestora u naszych Klientów. Ceniony za doświadczenie w identyfikacji celów BIM oraz wsparcie w negocjacjach w zakresie wymagań BIM pomiędzy zlecającym, a wykonawcą.

 

Maciej Spiess – Architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z Autodesk Revit. Certyfikowany instruktor Autodesk Revit. Jako projektant w biurze Medusa Group tworzył autorskie rozwiązania w dziedzinie koordynacji międzybranżowej i zaawansowanych systemów modelowania oraz tworzenia wyspecjalizowanych rodzin, co od kilku lat rozwija o możliwości jakie daje Dynamo. Zajmował się organizacją pracy zespołów biura projektowego na wszystkich etapach inwestycji.